آموزش دوخت لباس شب و لباس عروس

تاکنون بیش از ۶۰۰ نفر این دوره را گذرانده اند

مدت دوره: ۱۰ ماه
ساعات و روز های دوره:

۱ روز در هفته چهارشنبه ها ساعت ۹ تا ۱۴

هزینه دوره : شهریه را می توانید به صورت قسطی پرداخت کنید ۳ میلیون تومان

هنرجو پس از گذراندن دوره لباس شب و عروس قادر خواهد بود الگوی لباس شب و لباس عروس را مدل سازی کند و دوخت لباس شب و لباس عروس، دوخت شنل، ساقه دست، کلاه عروس و دوخت‌های تزیینی لباس شب و عروس را به خوبی انجام دهد.

این دوره برای چه کسانی مناسب می باشد؟

برای كسانی است كه دوره نازكدوزی را گذرانده و تا اندازه ای سابقه در هنر خياطی داشته باشند و ميخواهند به مراحل بالاتر برسند.

در این دوره چه چیز هایی یاد میگیرم؟
  • آشنایی با انواع پارچه‌های لباس شب و عروس شامل ساتن، پاناما، حریر، کرپ، تافته، ابریشم و غیر، انواع تورهای سر و نحوه برش و دوخت مخصوص لباس شب و عروس
  • آشنایی با انواع نوارهای توری مناسب، انواع کاپ‌های سینه و کاسه سوتین و همچنین نحوه برش و دوخت انواع تورهای مخصوص لباس عروس و نحوه برش و دوخت انواع سجاف و همچنین انواع پارچه‌های استاری و دوخت آنها
  • رسم و مدلسازی الگوی ‌لباس شب و عروس، نحوه اندازه گیری اندام، نحوه رفع عیوب اندام روی الگو، نحوه پرو گیری و اشکالات اندامی، نحوه تبدیل الگو های استاندارد به شخصی.
  • مدل سازی الگوی بالا تنه شامل برش های عمودی و افقی، جناقی، زوزفین، دکلته، کاپ دار. نحوه مدل سازی الگوی دکلته شامل مدل های قرینه و کابدار بدون رکاب، سوتین دار و ...
  • نحوه مدل سازی الگوی آستین نیمه دکلته، بالا تنه دکلته، نحوه مدل سازی الگوی یقه ایستاده، یقه دراپه، یقه های خطی، هفت، قایقی، گرد، سطح، پایه دار و بدون پایه
  • مدل سازی دامن شامل دامن ترک، گوده دار، ماهی، نیلوفری، کلوش، پیلیسه
  • دوخت و برش انواع یقه ها، انواع آستین ها، دوخت و برش انواع بالا تنه، دوخت انواع فنر دوزی و لایی کاری مربوط به لباس شب و عروس
  • نحوه دوخت سنگ‌های تزیینی، پولک، مروارید، ملیله، سنجوق، سرمه، قیتان و اپیکه

تبریک میگوییم، ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

هنرجوی عزیز خانم

متاسفانه به دلیل وضعیت کنونی کشور برای کرونا آموزشگاه خیاطی وصال تعطیل میباشد.
نام شما ثبت شد و بعد از بازگشایی آموزشگاه اولویت ثبت نام با شماست. از طریق ایمیل و یا موبایل به شما اطلاع میدهیم.

اگر سوالی دارید، می توانید به شماره ۲۲۹۵۷۵۴۹ در ساعات کاری آموزشگاه تماس حاصل نمایید. همچنین برای روز های غیر کاری می توانید از فرم ارتباط با ما در پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.


ممنون از حسن انتخاب شماتوجه داشته باشید که ظرفیت این دوره حداقل تا بهمن ماه تکمیل می باشد، ولی شما می توانید جلسه رایگان را شرکت کنید و در صورت تمایل به ثبت نام نوبت خود را برای بهمن ماه رزرو کنید.

اگه هنوز برای شروع اطمینان نداری، می تونی جلسه اول رو رایگان شرکت کنی تا با محیط آموزشگاه و نحوه تدریس از نزدیک آشنا بشی و اگه دوست داشتی ادامه بدی.

درباره آموزشگاه و استاد دوره ها

پروین اسلامی در سال ۱۳۵۷ دیپلم خیاطی خود را از سازمان فنی‌ و حرفه‌ای اخذ نمود و مشغول به کار خیاطی بصورت آزاد شد. علاقه فراوان ایشان به در اختیار گذاشتن دانش و هنر خود به دیگران باعث شد تا در سال ۱۳۷۲ آموزشگاه خیاطی وصال را تاسیس نماید.
از آن سال تاکنون هنرجویان زیادی را آموزش داده و در طی‌ این مدت همواره به دنبال پیشرفت شخصی‌ خود در حیطه علم طراحی و دوخت و همچنین بهینه سازی روش های تدریس بوده است.

هم اکنون آموزشگاه خیاطی وصال در تهران پذیرای علاقه مندان در کلیه رشته‌های خیاطی مانند نازکدوز، ضخیم دوز، لباس شب، لباس عروس و غیره می‌باشد. این هنرجویان در طی‌ گذراندن این دوره‌ها با کلیه نکات پایه‌ای، متوسط و پیشرفته زیر نظر پروین اسلامی آموزش داده میشوند. هنرجویان پس از اتمام دوره‌های خود و کسب مدرک بین‌المللی فنی‌ و حرفه‌ای میتوانند به راحتی‌ وارد بازار کار شوند.

تصاویر محیط آموزشگاه

نظر هنرجویان

سمیه

سیزده سال پیش دلیل انتخاب آموزشگاه خیاطی وصال برای یادگیری خیاطی، اول تعریفایی بود که راجع به آموزگار شنیده بودم، دوم به خاطر نزدیکی به منزلم بود. اما وقتی که مجبور شدم به منطقه دیگری نقل مکان کنم با اینکه خیلی دلم میخواست یادگیریمو کامل کنم ولی دلم پیش معلم مهربانم جامونده بود و نتونستم این کارو انجام بدم. الان خوشحالم که باز هم در خدمت ایشون هستم. البته، اینکه اگر نتونیم سر کلاس حاضر بشیم اون جلسه سوخت نمیشه و آموزش ما خصوصی هست، یعنی معلم سر هر میز، به هر هنرجو درس جداگانه میدهد، و وقتی هنرجوی جدید وارد کلاس میشه هیچ تداخلی با درس هنرجوهای قدیمی نداره، از مزایای دیگر این آموزشگاه است. از شما معلم دلسوز و خوش اخلاقم سپاسگزارم.

آدینه

اكثر مراكز آموزشى محيطى خشك صرفاً براى آموزش ديدن و استاد و شاگرديه، اما آموزشگاه خیاطی وصال متفاوت ترين جاييه كه تا حالا ديدم!!! روح داره، عشق داره و علاوه بر اينكه آموزش خياطى و دوخت و دوز و ساسون و برش و سوزن و قيچى داره، ولى ما در اونجا شديداً حس يك خانواده رو داريم... خوشيها و مشكلات ، غصه ها، همه چيز و در كنار هم به اشتراك ميگذاريم و وجود پر مهر استاد عزيزمون هم به گرماى اين محيط خانوادگى هزاران برابر گرما ميده!!! عاشقانه دوستتون دارم و از خداى مهربون براتون سلامتى آرزو ميكنم و خدا را سپاس كه مسير زندگيمو طورى عوض كرد كه گذارم به اين آموزشگاه عشق و هنر افتاد...

میترا

سالن تقریبا بزرگی که در دو طرف میزها و چرخهای خیاطی قرار داشت و هنرجویانی که مشغول به کار بودند و می توانستم احساس رضایت را در چهره آنها ببینم اما من احساس غریبی داشتم با اینهمه دلچسب . یکباره تصمیم به کار بزرگی گرفته بودم. مدیر آموزشگاه با لبخندی دلنشین من را به اتاقی که دفتر کارش بود دعوت کرد. نگاه گرم و لبخندهای همه هنرجویان من رو تا اتاق بدرقه میکرد! حدس میزدم که چقدر نسبت به این شاگرد تازه از راه رسیده کنجکاوند! استاد شرایط تدریس و روزهای کلاس را به من توضیح دادند. بدون شک برخورد صمیمانه او و فضایی که در کلاس دیدم باعث شد خیلی زود آموزشم را شروع کنم. هفته ای سه روز. در تمام این روزهای هفته که گذشت و به چهارسال رسید استاد عزیزم خانم اسلامی بیشتر از هر استادی به من آموخت. ساعتهایی بیشتر از معمولی که برای ما در نظر گرفتند، آموزشهایی بیشتر از آنچه که در جاهای دیگر آموزش می دهند. اخلاق و عملکرد بی نظیر ایشان من را ترغیب به ادامه این حرفه و هنر زیبا کرده است. صبر و حوصله ایشان برای آموزش ستودنی است. آموزشگاه خیاطی وصال تنها محلی برای آموختن خیاطی نیست. برای من حکم خانه دوم را دارد و از اینکه در کنار ایشان درس زندگی و تلاش را هم می آموزم خوشحالم. در طی این چند سال توانستم با آموزش خوب ایشان دوره های نازک دوزی، ضخیم دوزی، مانتو دوزی را بگذرانم و در حال حاضر مشغول آموختن در دوره ژورنال(لباس شب و عروس) هستم که از ایشان بسیار متشکرم. آموزشگاه خیاطی وصال یکی از بهترین مکانهایی است که در زندگی به آن قدم گذاشتم و این لطف خدا بود که با استاد بی نظیرم آشنا شوم و بیآموزم . از خدای بزرگ بابت بودن در کنار استاد خوب و دوستان دیگرم سپاسگزارم.

نگین

آشنایی من با آموزشگاه وصال از جایی شروع شد که،از سال اول دبیرستان وقتی که هرروز صبح با سرویس دنبال دوستم می رفتم چشمم به ویرین آموزشگاه می خورد...و 4سال من صبح ها چشمم به ویترین خورد تا اینکه کنکورمو دادم...و چون علاقه زیادی به خیاطی و طراحی لباس داشتم دنبال کلاس خوب می گشتم و با توجه به حرف مامان یه سر یه آموزشگاه وصال زدم که هم محیطشو ببینم و هم شرایط بسنجم... برای اولین باری که رفتم آموزشگاه با چنان برخورد خوبی از خانم اسلامی مواجح شدم که هفته بعدشم همونجا رفتم واسه آموزش. از کلاس بخوام بگویم کلاس فوق العاده خوبیه...خانم اسلامی عزیزم که با خوشرویی کلاس شاد تشکیل دادن...بصورت خصوصی تدریس می کنن، در حین اجرای کار چک می کنن و مشکلاتو با صبر و حوصله رفع می کنن... و اگه جایی رو هم متوجه نشیم چندبار با همون انرژی اولیه توضیح میدن... تمام نکات ذکر می کنن... توی اوج خستگی هم چایی مخصوص کلاس.

دوره ها


چرا دوره های ما

تدریس جداگانه و خصوصی به هر هنرجو

دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای

عدم حذف جلسه در صورت غیبت

برگزاری کارگاه های رایگان برای ورود به بازار کار

X

آیا به مشاوره احتیاج دارید؟

تماس بگیرید

۰۲۱-۲۲۹۵۷۵۴۹

شنبه تا سه شنبه از ساعت ۹ تا ۱۳

ارتباط با ما


تهران، چهار راه پاسداران، میدان حسین آباد، خ جوانشیر، خ شعبانلو، گلزار سوم، پلاک 9
شنبه تا سه شنبه از ساعت ۹ الی ۱۴